Çamlıca Cami

Mesh Pixel Mahya

Çamlıca Cami için mesh pixel teknolojisiyle ürettiğimiz renkli dijital led mahya, yerli üretim olup; ürün firmamız bünyesinde tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir. Mesh pixel teknolojisiyle üretilen mahyamız dünyanın en büyük mahyası olmaya adaydır.

PROJEYİ GÖR

Hotel Ferdi Lilly-Cezayir

Hotel Ferdi Lilly Dış Cephe Animasyon Uygulaması

Cezayir’de yer alan Hotel Ferdi için projelendirip, ürettiğimiz Mesh Bar teknolojisiyle hazırlanmış, RGB animasyonlu, dış cephe lineer bina aydınlatma sistemimiz. Tamamen yerli üretim olup, projelendirme, üretim ve uygulaması firmamız tarafından gerçekleştirildi.

PROJEYİ GÖR

Bounkit Plaza - Fas

RGB Animasyonlu Dış Cephe Aydınlatma

Fas Casablanca’da yer alan “Bounkit Plaza” için, özel montaj ve ayak sistemleri kullanılarak, led armatürlerle binanın dış cephesine “RGB Animasyonlu Lineer Aydınlatma” yapıldı. Projede toplam 666 metre uzunlukta lineer led armatür kullanıldı.  

PROJEYİ GÖR

Vialand Akıllı Otopark Yönlendirme Sistemi

Akıllı Otopark Yönlendirme Sistemi

240.000 m2 ve 4000 araçlık park yerinden oluşan projede 94 kontrol ünitesiyle birlikte 60 km uzunluğunda kablo kullanılmıştır. Proje dünyada tek seferde yapılan en büyük otopark yönlendirme sistemlerinden biridir. Üretim ve planlama firmamıza aittir.

PROJEYİ GÖR

Venezia Akıllı Otopark Yönlendirme Sistemi

Akıllı Otopark Yönlendirme Sistemi
1800 araçlık park yerinden oluşan projenin tamamında kullanılan kontrol ünitelerinin üretimi firmamıza aittir. Projelendirme, üretim ve montaj aşamaları, detaylı ve titiz bir şekilde firmamız tarafından yapılmıştır. Sistem mobil izleme yazılımıyla entegredir.
PROJEYİ GÖR