Proje bazlı özel otomasyon sistemlerinin A’dan Z’ye tasarlanması ve uygulanması konusunda hızlı çözümler üretiyoruz.

1979 Yılında müşterilerine projelendirme, ve teknik danışmanlık hizmeti vermek amacıyla yola çıkan firmamız, 1986 itibariyle led tabanlı görsel mesaj sistemleri, proje yönetimi, otomasyon sistemleri, görüntüleme çözümleri, dijital – elektronik yazılım ve donanım alanlarında faaliyet göstermeye başladı.

2008 Yılından beri “Dijital Mühendislik Hizmetleri” çatısı altında ve 2018’de oluşturduğumuz “Oliptek” markamızla birlikte müşterilerimizin proje çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

 

Ar-Ge ve Ür-Ge alanlarında sürekliliğe inanarak kendi yönetim altyapısını oluşturan firmamız;

  • Bina Cephesi Aydınlatma Sistemleri
  • Otopark Yönlendirme Sistemleri
  • Led Ekran Sistemleri
  • Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemleri
  • Mimari Aydınlatma,
  • Açık Hava Reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir.

Bütün bu hizmet alanlarında kullanılan otomasyon sistemleri için gerekli olan yazılım ve donanımlar da Dijital Mühendislik bünyesinde üretilmektedir.

Dijital Mühendislik olarak, misyonumuz ve vizyonumuz dahilinde müşterilerimizin projelerine özel uçtan uca çözümler sunmaya ve uygulamaya Dijital Mühendislik olarak devam edeceğiz.

Yerli Üretim!
Uzman ve Deneyimli Mühendis Kadrosu!
Proje Çözüm Ortağı!
Donanımlı Ar-ge ve Ür-Ge Ekipleri!
  • İşinde uzman, deneyimli ve yetenekli mühendisler tarafından kurulmuş olan Dijital Mühendislik, led sektöründe özelleşmiş olan bir mühendislik firmasıdır.
  • Led teknolojileri alanında sabit aydınlatma ve led ekranların yanısıra toplantılar, açılışlar, mitingler ve reklam uygulamaları için ledli sistemler üretmektedir.
  • Dijital Mühendislik’in portfolyosunda iç mekan – dış mekan led ekranlar, led aydınlatma ürünleri ve özel tasarım led ürünleri yer almaktadır.
  • Tamamen firmamız tarafından üretilen Mesh led ekran sistemleri, bina cephelerinin dev led ekranlara çevrilmesine olanak verir.

Amacımız her zaman özgün, entegre çözümler ile hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirirken, projelerimizi doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Dijital Mühendislik olarak misyonumuz, led teknolojileri ile müşterilerimizi gelecekle buluşturan en doğru hizmeti, değerlerimiz kapsamında sunmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Dijital Mühendislik olarak her zaman güvenilir, etik, yenilikçi, sorumlu, çözüm odaklı ve özverili olmak, hiçbir zaman vazgeçmeyeceğimiz değerlerimizdir.

Projeniz için çözüm ortağı mı arıyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin!