DMX512 3 Kanal Decoder

Oliptek DMX Decoder DMX Sinyalini 3 kanal olarak pwm sinyale çevirir. Her bir çevirici 1 ile 512 arasında adreslenebilir.  2000 Hz hızında yüksek hızlı taraması ile video çekimlerinde titreşim yapmaz. 5 V-24V ve 24V-48V seçenekleri mevcuttur. Kanal Başına 9A yüke kadar led bağlanabilir.

Oliptek DMX kod çözücüler(decoder) tüm standart DMX Master Controller’lar ile birlikte kullanılabilir. Yüksek güç gereksinimlerine yönelik olarak geliştirdiğimiz DMX decoder’lar her bir kanaldan 9 ampere kadar led sürebilir.

DMX kod çözücüler genellikle RGB, RGBW veya tek renk şerit ledleri kontrol etmek için kullanılır. İstenilen adette dmx decoder birlikte kullanılarak projenizi dilediğiniz şekilde genişletebilirsiniz. DMX decoderler üzerinde standart klemens ile birlikte gelir. Ürün ile birlikte XLR soketli kablo veya Dış mekan 5pin DMX  soketli kablo temin edilebilir. Master controller özelliklerine göre yaklaşık 32 adet decoderdan dan sonra Oliptek DMX Sinya güçlendiricisi kullanılması önerilir.

Decoderleri Oliptek DMX Master Controller ile birlikte kullanarak dilediğiniz esneklikte ve büyüklükte aydınlatama projeleri gerçekleştirebilirsiniz.

3CH DMX Decoder Connection Diagram